FAQs

1. Jak dbać o nasze produkty?

Zalecamy pranie w temperaturze 30 stopni na programie delikatnym, wirowanie na małych obrotach. Nie stosować wybielaczy i zmiękczaczy, prasować tylko po stronie bawełny.

2. Czym wypełnione są nasze produkty?

W naszych wypełnieniach stosujemy antyalergiczną włókninę.
Wszystkie produkty są bezpieczne dla dzieci. Wypełnienia posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 i Instytutu Włókiennictwa.

3. Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Czas realizacji zależy od tego, czy zakupiony został produkt spośród produktów gotowych ( wówczas wysyłamy 2-3 dnia roboczego od otrzymania wpłaty) czy z kategorii ZAPROJEKTUJ SAM, gdzie każdy produkt szyty jest na indywidualne zamówienie - wtedy wysyłka następuje 7 dnia roboczego od otrzymania wpłaty.

4. Co oznaczają certyfikaty nadane tkaninom?

Nasza bawełna oraz wypełnienia posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka, m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Centyfikat nadany przez Instytut Włókiennictwa otrzymują wyroby trudnopalne.
5. Czy możliwa jest wysyłka naszych produktów za granicę?

Paczki zagraniczne wysyłane są za pośrednictwem poczty Polskiej. Koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie i zależy od wagi paczki. Przykładowy koszt wysyłki 1 produktu do krajów Unii Europejskiej to 35 zł.

6. Czy istnieje możliwość zwrotu towaru?

Towar może zostać zwrócony bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Zwrot towaru jest przyjmowany tylko w przypadku, kiedy towar nie jest uszkodzony i nie nosi śladów użytkowania. Nie ma możliwości zwrotu produktów, które zostały zrealizowane na prywatne zamówienie klienta.
Pieniądze zostają zwrócone przelewem na podane przez Klienta konto.

7. Jakie formy płatności są akceptowane?

Preferujemy płatność bezpośrednio na konto lub Paypal

Nr konta: 69105015201000009221329999

Paypal: d.inspiracje@gmail.com