About Us

Marka DROBNE INSPIRACJE powstała z myślą o najmłodszych oraz ich rodzicach, którzy starają się stworzyć swoim pociechom niepowtarzalne otoczenie oraz umożliwić warunki do rozwoju już od pierwszych dni. W naszej ofercie znajdziecie zatem Państwo: elementy wystroju pokoju dziecięcego, kocyki (minky, bawełniane, dzianinowe), pościele, akcesoria do wózka i łóżeczka dziecięcego. Należy pamiętać jednak, że dzieciństwo to  przede wszystkim czas nauki i zabawy, proponujemy więc również szeroką gamę maskotek i przytulanek. Z myślą o rodzicach oferujemy wszystko to, co powinno znaleźć się w wyprawce niemowlęcej: rożki, ochraniacze na łóżeczko, poduszki, pieluszki itp. akcesoria.

Każdy z oferowanych produktów wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie stosowane przez nas tkaniny, wypełnienia czy nici posiadają certyfikaty OEKO-TEX 100 lub BEZPIECZNY DLA DZIECKA. Tworzone przez Nas własnoręcznie produkty są niezwykle trwałe i wykonane z najwyższą starannością.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także szeroką ofertę tkanin bawełnianych oraz pluszu minky co sprawia, że nasze kolekcje są różnorodne, kolorowe i mogą zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Jako, że jesteśmy firmą rodzinną produkty, które oferujemy były i są inspirowane naszymi pociechami a co równie ważne także przez nie testowane.

To co nas wyróżnia na rynku produktów dla najmłodszych to możliwość skomponowania w zasadzie każdego, wykonywanego własnoręcznie przez nas produktu według indywidualnych upodobań klienta. Dzięki temu możecie Państwo uczestniczyć w tworzeniu interesującego Was produktu na każdym jego etapie, poczynając od wyboru materiałów, wzorów czy kolorów, a skończywszy na wyborze kształtu i rozmiaru. Stąd też zapraszamy Państwa nie tylko do zakupów produktów pozostających w naszej stałej ofercie ale w szczególności zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w tworzeniu własnych, niepowtarzalnych rzeczy, które urozmaicą otoczenie Waszego dziecka.

W naszej ofercie oprócz produktów wykonywanych własnoręcznie znajdziecie Państwo również produkty gotowe, wybranych i sprawdzonych przez nas producentów, których wyroby cechują się wysoką jakością, niepowtarzalnym wzornictwem i starannym wykonaniem, a jednocześnie nie znajdziecie ich Państwo w sprzedaży masowej czy ofercie sklepów wielkopowierzchniowych. Zachęcamy zatem m. in. do zapoznania się z ofertą, tkanych kocy dzianinowych, pieluszek bambusowych, elementów wystroju pokoju dziecięcego takich jak łańcuchy cottonballs, dekoracje drewniane itp.

Serdecznie zapraszamy do zakupów zarówno w sklepie internetowym jak i stacjonarnym.

Pamiętajmy, że:

"KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT."

                                                                                              J. Korczak

Bez tytułu